TOP 3 siltākie ziemas apavi

2 min.
Šajā rakstā:

Meklē apavus, kuros Tavas pēdas nesaltu pat visbargāko salu laikā? Kad temeratūras stabiņš nolaižas zem nulles, zābakos iestrādātais siltinājumu var izrādīties nepietiekošs. Iepazīsties ar mūsu siltāko ziemas apavu sarakstu un reizi par visām reizēm atbrīvojies no pārsalušu pēdu sajūtas.

Piedāvājam 3 stilīgāko un īpaši siltus apavu modeļus salīgam laikam. Izvēlies tos, kas visprecīzāk atbilst Tavam stilam!

Šos apavus var vai nu mīlēt, vai ienīst. Tas viss tāpēc, ka pirms dažiem gadiem sniega zābaki kļuva tik populāri, ka daudzi uzņēmumi sāka ražot savas, diemžēl lielākoties ļoti zemas kvalitātes, šī modeļa versijas. Tā rezultātā par bieži sastapomu parādību uz ielām kļuva neestētiski deformēti zābaki. Oriģināli tādu zīmolu kā UGG vai Emu Australia sniega apavi tiek izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc pat pēc vairāku gadu ilgas lietošanas par izmaiņām to fomā nevar būt ne runas. Šo zīmolu apavi ir ieguvuši tādu atzinību, pateicoties savai spējai sasildīt pēdas salu laikā. Gan emu, gan UGG zābaku iekšpuse ir izklāta ar aitas kažokādu, kas ziemā saglabā siltumu, bet vasarā, savukārt, nodrošina pēdām optimālu temperatūru.

Eksperta padoms

Tādu zīmolu kā Ugg vai Emu Australia sniega zābakiem piemīt augsta ūdenizturība, tāpēc bez raizēm vari staigāt tajos pa apledojušu virsmu vai apsnigušu celiņu. Tomēr neaizmirsti, ka, par spīti visam, šie zābaki ir izgatavoti no dabīgās ādas, tāpēc neizmanto tos gumijas zābaku vietā. Pirms pirmās apavu uzvilkšanas reizes ir ieteicama to impregnēšana, kas padarīs zābakus daudz izturīgākus pret mitruma iedarbību.

Ja Tevi neuzrunā UGG vai Emu Australia zīmolu dizains, pievērs uzmanību Inuikii apaviem. Šo zābaku ražotāji apliecina, ka Tavas pēdas tajos paliks siltas un sausas pat tad, ja nēsāsi tos bez zeķēm. To iekšpuse ir izgatavota no dabīgās kažokādas. Tiem ir bieza zole, kas nodrošina teicamu siltumizolāciju un ir neslīdoša. Apavus, nevilcinoties ne mirkli, var pieskaitīt pie siltākajiem ziemas apaviem visā pasaulē! Turklāt Inuikii sniega zābakus var viegli kombinēt ar ikdienas apģērbu, izveidojot modernu pilsētas stilu.

IInteresanti, ka…?

Nosaukums „inuikii” eskimosu valodā atbilst jēdzieniem: „skaists”(inu) un „ziemas”(ikii), tādējādi norādot uz ziemas skaistumu.

Kosmiska izskata sniega zābaki savu nosaukumu ir ieguvuši saistībā ar… ceļojumiem kosmosā! Moon Boot zīmola apavi saglabā siltumu pat -35 Celsija grādu temperatūrā! Tāpēc šis modelis būs lieliski piemērots aukstajām dienām!

Monn Boot sniega apavi ir pieskaitāmi ne tikai pie siltākajiem, bet arī modernākajiem ziemas apaviem, kurus savienojumā ar pusgarām zeķēm un mini svārkiem modes noteicējas izvēlas pat nozīmīgākajiem modes pasākumiem.

Sieviete Moon boot zābakos
Photo by Daniel Zuchnik/Getty Images

Galvenais attēls: Jeremy Moeller via Getty Images

Orģinālā raksta tekstu bloga eapavi.lv vajadzībām ir tulkojusi un pielāgojusi Katrīna Paškeviča
Mēs iesakām:
Pievienojies mūsu Jaunumu biļetenam (sīkāka informācija Noteikumos) un...saņem 10€ atlaidi pirmajiem pirkumiem!*
Pārbaudīt veikalā
carpisa, augstpapēžu kurpes, timberland, pinko somas, vīriešu pulksteņi, tamaris, guess somas, emu australia