Apavu izvēle šaurai pēdai

1 min.

Par šaurām un slaidām pēdām sapņo daudzas sievietes. Tomēr tas, kas vienām ir iekāres objekts, otrām var sagādāt mokas, jo īpaši apavu iegādes laikā. Tas, ka apavi der kā uzlieti garuma ziņā zaudē savu nozīmi, ja to platums un brīvās vietas pārmērīgs daudzums apgrūtina kustību brīvību? Pārbaudi, kādus apavus izvēlēties tieši šaurai pēdai.

Iekšzoles garums nav vienīgais rādītājs, kas ir jāņem vērā iegādājoties apavus.

Apavi šaurai pēdai – kam pievērst uzmanību?

Visi apavu ražotāji, norādot savu izstrādājumu izmēru, iekļauj arī iekšzoles garumu. Tomēr ne visi no tiem precizē arī apavu platumu, lai gan tirgū parādās aizvien vairāk zīmolu, kas cenšas apmierināt patērētāju, kuru pēdas forma nav standarta, vajadzības. Apavu platums (vai šaurums) tiek apzīmēts ar burtu. Diemžēl šī skala nav vienota, un katrs izgatavotājs var izmantot atšķirīgus apzīmējumus.

Lasi arī: Kas ir apavu pilnīgums, un kā to mērīt? >>>

Viens no drošākajiem veidiem ir zīmolu, kā, piemēram, New Balance, Clarks vai Jana šauru modeļu izvēle, kuri norāda apava pilnīgumu. Tomēr, kā rīkoties gadījumā, ja iepriekš minēto zīmolu piedāvājums Tev vienkārši nepatīk? Steidzos iepriecināt ar labām ziņām – Tu neesi nolemta tikai un vienīgi tiem.

Svarīga loma ir apavu formai

Par piemērotāko izvēli šauro pēdu īpāšniecēm kļūs apavi ar smailiem purngaliem. Sašaurināti purngali, atšķirībā no apaļiem un kvadrātveida, sniegs Tavām pēdām labāku atbalstu. Turklāt šis apavu veids ir modes virsotnēs! Balerīnas un espadrilles ar plakanu papēdi būs patiess trāpījums desmitniekā.

Stilistes padoms

Ja uztraucies, ka apavi ar plakanu papēdi optiski saīsinās kājas, dod priekšroku modeļiem zeķbikšu vai bikšu krāsā, lai radītu vizuālā pagarinājuma efektu.

Sieviešu apavi šaurai pēdai – izvēlies šņores

Snīkeri vai kedas – vienmēr lieliska izvēle tievām pēdām. Pateicoties pareizam šņorējumam, bez grūtībām pielāgosi tās savai pēdai. Elegantākam iznācienam lieti noderēs sienamās Oksfordas kurpes.

Kā rīkoties, ja esi šaura pēdai atbilstošu augstpapēžu kurpju meklējumos? Šajā gadījumā padoms, kā rīkoties, neatšķiras no iepriekš sniegtā. Ja izvēlies sandales, lūkojies pēc sienamā vai gladiatora stila modeļa. Savukārt laiviņu cienītajām atbldīs modeļi ar siksniņām, kā, piemēram, T-bar vai May Jane. Tie nodrošinās teicamu atbalstu šaurai pēdai līdzīgi kā laiviņas ar siksniņu ap potīti.

Ja jaunie apavi gluži nebūs Tev pa prātam, izmanto bezmaksas atgriešanas eapavi.lv iespēju 100 dienu laikā.

Aplūko arī: Ko darīt, ja apavi ir pārāk lieli? >>>

Orģinālā raksta tekstu bloga eapavi.lv vajadzībām ir tulkojusi un pielāgojusi Katrīna Paškeviča
Mēs iesakām:
Pievienojies mūsu Jaunumu biļetenam (sīkāka informācija Noteikumos) un...saņem 10€ atlaidi pirmajiem pirkumiem!*
Pārbaudīt veikalā
jāšanas ķiveres, aldo somas, vīriešu čības, anekke somas, ugg vīriešu zābaki, ugg zābaki, nike cimdi, botforti