Ērtas augstpapēžu kurpes? Cerība vēl ir dzīva!

2 min.

Pievilcīgas, sievišķīgas un lieliski izceļ kājas. Augstpapēžu kurpju priekšrocībām nav gala, tomēr tām piemīt viens liels trūkums – tās mēdz būt neizsakāmi neērtas. Pastāv pasākumi, kuros ierašanās šāda veida apavos ir obligāta prasība. Ja jau no domas vien Tevi pārņem uztraukums, steidzamies to kliedēt – ērtas augstpapēžu kurpes patiešām pastāv!

Šajā rakstā sīki pastāstīsim, kam noderētu pievērst uzmanību, vēloties iegādāties kurpes uz papēža, ja lielu lomu to izvēlē spēlē ne tikai kurpju satriecošais izskats, bet arī augsta komforta sajūta.

Ādas augstpapēžu kurpes visērtākās

Ādas augstpapēžu kurpes tiek novērtētas to izturības un nevainojamā izskata dēļ. Tomēr tas nav nebūt vienīgais to izvēles iemesls. Dabīgajai ādai piemīt elastība, kā arī viegla stiepjamība, kas ļauj tai pielāgoties ikvienas pēdas formai. Mākslīgajiem materiāliem šī īpašība nepiemīt, tāpēc tie ātri vien var sagādāt savām īpašniecēm tulznas un nobrāzumus. Apavu iegādes laikā pievērs papildu uzmanību iekšzoles materiālam. Ādas zolītes ir mīkstas, kā arī tās viegli uzsūc mitrumu un nodrošina pēdai izturīgāku atbalstu, pateicoties kam tā tik ātri nenogurst.

Papēža augstums un veids jeb komforta atslēga

Likumsakarība ir vienkārša – palielinoties papēža garumam, samazinās apavu ērtums un stabilitāte, tāpēc, ja Tu ikdienā nestrādā par modeli, atsakies no kurpēm, kuru papēža garums ir lielāks par desmit centimentriem. Tā optimālais garums ir no 5 līdz 8 cm.

Īpaši nozīmīgs ir papēža novietojums. Dod priekšroku modeļiem, kuros smailais papēdis atrodas nevis pašā apava aizmugurējā daļā, bet gan papēža vidū, kas piešķirs tam izteiktāku līdzsvara izjūtu. Izvēloties kurpju piegriezumu ar tievu papēdi, pievērs uzmanību tam, lai tas būtu iestrādāts mazāk kā 90 grādu leņķī attiecībā pret zoli, kas padarīs apavus stabilākus.

Plāno iegādāties augstpapēžu kurpes pirmo reizi un nevēlies, lai šāda veida apavi sagādātu Tev nepatīkamu pārsteigumu? Par visdrošāko izvēli šājā gadījumā kļūs laiviņas ar garu, biezu papēdi. Tās neapšaubāmi ir pieskaitāmas pie ļoti ērta augstpapēžu apavu veida, pateicoties platajam pepēdim, kas ļauj vienmērīgi sadalīt ķermeņa svaru uz pēdu.

Stilistes padoms

Apavi ar biezu papēdi būs lieliski piemērotas dāmām ar nedaudz apjomīgākiem apakšstilbiem un augšstilbiem – platais papēdis izlīdzinās proporcijas un vizuāli padarīs kājas slaidākas.

Sieviete sēž uz pakāpiena ausgstpapēžu kurpēs ar siksniņu un biezu papēdiPatiesi ērtu augstpapēžu kurpju meklējumos, mūsu izvēle krita uz apaviem ar sprādzes aizdari.

Turpretī ērto deju apavu vidū, kuros varēsi ballēties līdz rīta gaismai, noteikti atrodas kurpes uz platformas. Šis elements samazina augstuma starpību starp pēdas aizmugurējo un priekšējo daļu, padarot soli stabilāku pat ja kurpe ir garāka par tradicionālo augsto papēdi. Tieši tāpēc aprakstītais papēža veids kļūs par piemērotu risinājumu dāmām, kuras ir ērtu augstpapēžu kurpju meklējumos, kā arī vēlas optiski pagarināt savu tēlu.

Aplūko arī: Kā staigāt augstpapēžu kurpēs? Pamācība soli pa solim>>>

Kā izvēlēties ērtas augstpapēžu kurpes?

Neskatoties uz to, ka laiviņas ar sašaurinātu purngalu pieder pie laikmetīgās formas iemiesojuma parauga, daudzas sievietes cieš no sāpēm, kas rodas to nēsāšanas laikā. Patiesība slēpjas tajā, ka šāda veida piegriezums neradīs diskomfortu tikai šauro pēdu īpašniecēm. Vislielāko brīvību kāju pirkstiem sniedz augstpapēžu kurpes ar noapaļotiem purngaliem, kuras ne tik lielā mērā nospiež pēdas priekšdaļu. Tāds ir mūsu ieteikums attiecībā uz darbam apaviem, jo īpaši, ja Tavā darba vietā valda elegants ģērbšanās stils. Šādos apavos Tu vieglāk varēsi pārvarēt vairākas birojā pavadītās stundas.

Kā panākt, lai apavi, kuri jau ir nodarījuši pāri Tavām pēdām, kļūtu ērtāki? Ja tiem piemīt cieta zole, izmanto gēla zolītes vai spilventiņus, kas mazinās spiešanu. Lai apavi neberztu, plāksteru vietā lieto pēdu uzlikas – tās spēj ilgi noturēties uz pēdas virsmas, nesarullējas un ir nemanāmas. Ja tomēr augstpapēžu kurpes izrādīsies neizturami neērtas, ateries par 100 dienu atgriešanas iespēju eapavi.lv veikalā.

Orģinālā raksta tekstu bloga eapavi.lv vajadzībām ir tulkojusi un pielāgojusi Katrīna Paškeviča
Mēs iesakām:
Pievienojies mūsu Jaunumu biļetenam (sīkāka informācija Noteikumos) un...saņem 10€ atlaidi pirmajiem pirkumiem!*
Pārbaudīt veikalā
vīriešu čības, ugg zābaki, botforti, nike cimdi, kurpju šņores, naudas maki, michael kors somas, čības