UGG izmēru tabula – atrodi savu pāri

2 min.

Ja meklē ideālus zābakus ziemai, tad noteikti apsver UGG sniega zābaku iegādi. Šī zīmola apavi būs īpaši piemēroti aukstajām un sniegainajām dienām, nodrošinot pēdām siltumu un komfortu. Esi jau sagatavojusi vietu garderobē jaunajiem Ugg apaviem, tomēr joprojām prāto, kādu izmēru izvēlēties? Apskati UGG izmēru tabulu un atklāj, kā atrast sev piemērotāko modeli!

UGG apavi – sieviešu izmēru tabula

UGG sniega zābakus galvenokārt var atrast sieviešu garderobē, un tajā nav nekā pārsteidzoša – oriģinālie UGG zābaki ir patiess ieguldījums. Šī zīmola zābaki ir silti, ērti, izturīgi, izturīgi pret samirkšanu un tajā pašā laikā veiksmīgi iederas ikdienas stila tērpos. Turklāt tie ir ārkārtīgi moderni: UGG ultra mini modeli ir iecienījušas populārākās tendenču noteicējas! Kāda izmēra sieviešu UGG apavus izvēlēties? Saskaņo savas pēdas garumu ar tabulā norādītajiem datiem:

Pelēkas UGG čības, ar kažokādas apmali

Interesanti, ka…?

UGG apavu, kas filmas „Pludmales patruļa” uzņemšanas laikā bija paredzēti sērfotājiem, popularizēšanu veicināja Pamela Andersone. Zvaigzne nešķīrās no saviem saviem Ugg, ar ko panāca to, ka sievietes visā pasaulē sāka iekļaut tos savos ikdienas tērpos.

UGG – vīriešu izmēru tabula

UGG sniega zābaki ir domāti ne tikai dāmām. Arvien biežāk tos izvēlas arī vīrieši, kas sāk saskatīt šo neatkārtojamo apavu priekšrocības. Līdz ar to, kā tad izskatās vīriešu UGG zābaku izmēru tabula?

UGG – bērnu izmēru tabula

Populārie ugg apavi teicami spēlē bērnu ziemas zābaku lomu. Neaprakstāmi silti, ārkārtīgi ērti un tajā pašā laikā stilīgi – tie noteikti iekaros Tava mazuļa sirdi. Kā atrast pareizo bērna apavu izmēru? Šajā gadījumā papildus bērna pēdas garumam ir jāņem vērā arī viņa vecums.

UGG apavu izmēri – bērni līdz 2 gadu vecumam

UGG apavu izmēri – bērni no 2 līdz 5 gadiem

UGG apavu izmēri – bērni no 3,5 līdz 12 gadiem

Izrādās, ka atrast pareizu UGG zābaku izmēru nemaz nav tik sarežģīti! Tagad ir pienācis īstais sava ideālā modeļa izvēles laiks – modernākie ugg apavu sieviešu, vīriešu un bērnu apavi gaida Tevi eapavi.lv tiešsaistes veikalā. Nošāvi greizi ar izmēru? Pie mums vari tos atgriezt bez maksas 100 dienu laikā.

Par UGG pieprasītāko produktu tiek uzskatīti tieši sniega zābaki, tomēr neaizmirsīsim, ka zīmols piedāvā arī klasiskākus īsos zābakus vai čības, kuras influenceres nēsā kā ikdienas iešļūcenes. Photo by Jeremy Moeller/Getty Images

Kā izmērīt iekšzoles garumu?

Kā zināms, dažādu ražotāju izmēru tabulas mēdz atšķirties. Pareizā izmēra pielāgošanā būtiskas ir iekšzoles garuma zināšanas.

Lielākā daļa no mums parasti zina savu apavu izmēra numuru, savukārt iekšzoles izmēram netiek pievērsta lielāka uzmanība. Pirms pievieno savu kāroto UGG sniega zābaku pāri iepirkumu grozam, nosaki savas pēdas garumu. Neatbilstoši izvēlēti apavi neliks ilgi gaidīt, pavisiam drīz tie kļūs neērti.

Kā to izdarīt? Izpildi četrus vienkāršus soļus:

Svarīgi!

Bieži vien izrādās, ka labās un kreisās pēdas izmēri atšķiras, tāpēc ir ieteicams izmērīt gan labo, gan kreiso pēdu, un apavu iegādē vadīties pēc garākās pēdas izmēra. 

Lai pielāgotu apavu izmēru vēl veiksmīgāk, pievieno iegūtajam rezultātam 0,3-0,5 cm, nodrošinot nepieciešamo brīvo vietu apavos, pateicoties kurai Tavi jaunie ugg būs vēl ērtāki.

Galvenais attēls: Jeremy Moeller via Getty Images

Orģinālā raksta tekstu bloga eapavi.lv vajadzībām ir tulkojusi un pielāgojusi Katrīna Paškeviča
Mēs iesakām:
Pievienojies mūsu Jaunumu biļetenam (sīkāka informācija Noteikumos) un...saņem 10€ atlaidi pirmajiem pirkumiem!*
Pārbaudīt veikalā
aldo somas, nike cimdi, pinko, michael kors somas, anekke somas, ugg vīriešu zābaki, vīriešu čības, kurpju šņores